Oletko koskaan? Aiheessa on tarkoitus vastata edellisen viestin kysymykseen ja keksiä itse uusi seuraavalle vastaajalle. Pidetään kysymykset asiallisina! Ketjun ensimmäinen kysymys: Oletko koskaan tuntenut syyllityyttä lyödessäsi creepperiä?
No juu, mutta niin tein vain pienenä saadakseni uuden kännyn. Ei kovin hyvin onnistunut sellaisella vanhalla kaikenkestävällä Nokialla. XD Oletko koskaan ajatellut, että missä maassa haluaisit asua, jos et voisi asua Suomessa?
No se ois Saksa! Oletko koskaan kinunut uutta tietokonetta vanhan tilalle, jos sinulla ei ole ollut rahaa? XD
En. Joskus pikkuisen saatan säpsähtää, mutta en pelkää. Oletko koskaan ostanut jotain ja kadottanut sen alle tunnin sisällä?
Enpä muuten ole kun rupean ajattelemaan. Oletko koskaan pelannut meloonicraftia? No ei ehkä sittenkään. Oletko koskaan lintsannut koulusta?