MrJuho2 x: -53,52066 y: 65,000 z: -1064,38610 Tässä vielä varmuuden vuoksi kyltin ID: 0;-9 Siinä olisi
Sori vaan, poikkeen aiheesta. Vaikka noilla kordinaateilla toki perille löytää, niin huomioikaa, että myös jokaisella omalla plotilla on kordinaattinsa Esim. Jonkun plotin kordinaatit voivat olla: 2, -3 vaikka. Nämä kordinaatit löytää plottisi kulmassa olevasta kyltistä, jossa käy samalla plotin omistaja ilmi. Pieni huomautus vain.
Itse en ole löytänyt kylttiä jossa olisi koordinaatit. Tämän (tapaisen, en tarkkaan muista) kuitenkin löysin ID: (tyhjä) Owner: Murmeli25
Paina F3 ja etsi sieltä x, y ja z Katso niiden perässä olevat luvut siinä ne koordinaatit sitten olikin
Pokegirlfin x: 591,84274 y: 65,000 z: -1064,0867 Toivottavasti on oikein. En oo hyvä pitkien numero röykkiöiden kanssa. Ilmotelkaa jos on väärin.
Mela69 Plotin ID:0;9 (Tatu varmaan tarkoitti tätä koordinaattia?) Ja varmuuden vuoksi: x:0 y:65 z:910
Ja varmuuden vuoks kyltin sisältö. ID:6;-9 ownerokegirlf n toi ei vissiin mahtunu siihen kylttiin joten oudosti I kirjain puuttuu ja N on alhaal
Kyllä, juuri tätä tarkoitin, mutta eihän koko asialla mitään väliä ole Ps. Oliko sun tarkotus kirjottaa: Owner: pokegirlfin, mutta tuli ownerokegirlfin?