Monipuolista minetystä!

Suomalaista minetystä jo vuodesta 2012. Ip: Melondia.fi Koe lisää rekisteröitymällä ja kirjautumalla sisään!

Valitse taustakuva

  1. Käytämme evästeitä voidaksemme tarjota parhaan käyttökokemuksen sivuillamme. Jos jatkat sivustomme käyttöä, oletamme että hyväksyt ne. Lue lisää

Voisko tälle tehä jotain

Discussion in 'Yleinen Melondia' started by Muscari, Jan 15, 2018.

  1. Muscari

    Muscari Pelaaja Pelaaja

    Messages:
    1
    Likes Received:
    4
    Trophy Points:
    7
    Mc:
    Muscari
    Multa grieffattiin kaikki 3 päivää sitten ja tein ticketit, mitään ei ole tapahtunut enkä oleta että korjautuisivat itsestäänkään lähipäivinä. Varmaan vois mode tai joku kerran viikkoon käydä servulla tarkistamassa tilanteen?
     
  2. Huuqo

    Huuqo Turku Melooni

    Messages:
    249
    Likes Received:
    257
    Trophy Points:
    490
    Mc:
    Huuqo
    Miksei valvojille voisi antaa full coreprotect permissioneja niin niitä yrittäisi hoitaa edes joku. Modejahan teillä ei enää ole eikä ylläpitoa näytä palvelin kiinnostavan.
     
  3. Tempnator

    Tempnator Ex modenaattori Melooni

    Messages:
    346
    Likes Received:
    208
    Trophy Points:
    385
    Mc:
    kzkdkdkd
    Leze modeks, jos sitä servua nyt on välttämättä pakko väkisin pitää yllä.
     
    SamppaPro likes this.
  4. Huuqo

    Huuqo Turku Melooni

    Messages:
    249
    Likes Received:
    257
    Trophy Points:
    490
    Mc:
    Huuqo
    Samppa samalla. Tietääkseni hänellä on jotain pitkäaikaisempaa kokemusta palvelimen hoitamisen kanssa.
     
    SamppaPro and Tempnator like this.